27. jūnijā NVD Vidzemes nodaļā var tikt pārtraukta EVAK klātienes izsniegšana

26.06.2017.  |   Drukas versija

Tehnisku iemeslu dēļ otrdien, 27. jūnijā, var tikt pārtraukta Eiropas veselības apdrošināšanas karšu (EVAK) klātienes izsniegšana Nacionālā veselības dienesta Vidzemes nodaļā (Pils ielā 6, Smiltenē).

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

Tiks pieņemti iesniegumi EVAK saņemšanai pa pastu. To var izdarīt: 

  • nosūtot pieteikumu E-veselības portālā. Pieteikuma formu var aizpildīt un iesniegt, autorizējoties E-veselības portālā www.eveseliba.gov.lv (sadaļa "Iedzīvotājs" -> "Ģimenes ārsts un EVAK" -> "Mans EVAK"). Pēc iesnieguma saņemšanas EVAK tiek nosūtīta ierakstītā vēstulē uz pasta nodaļu atbilstoši iesniegumā norādītajai adresei. (Lūgums ņemt vērā, ka šobrīd portālā nevar pieteikt EVAK nepilngadīgai personai.)
  • nosūtot iesniegumu pa pastu. Izdrukāts, aizpildīts un personīgi parakstīts iesniegums, kurā ir norādīta iedzīvotāja adrese, jānosūta aploksnē NVD. Pēc iesnieguma saņemšanas EVAK tiek nosūtīta ierakstītā vēstulē uz pasta nodaļu atbilstoši iesniegumā norādītajai adresei.
  • nosūtot iesniegumu uz e-pastu (parakstītu ar e-parakstu). Iesniegums, kas ir parakstīts ar drošu elektronisko parakstu, ir jānosūta elektroniski uz e-pastu nvd@vmnvd.gov.lv. Pēc iesnieguma saņemšanas EVAK tiek nosūtīta ierakstītā vēstulē uz pasta nodaļu atbilstoši iesniegumā norādītajai adresei. Vairāk par pieteikšanos "e-paraksts" - www.eparaksts.lv.
  • iesniedzot iesniegumu klātienē. Izdrukāts, aizpildīts un personīgi parakstīts iesniegums, kurā ir norādīta iedzīvotāja adrese, jāiesniedz klātienē NVD. Pēc iesnieguma saņemšanas EVAK tiek nosūtīta ierakstītā vēstulē uz pasta nodaļu atbilstoši iesniegumā norādītajai adresei.