Mācības par pacientu drošību un kvalitātes vadību uzsāk arī Latvijas reģionos

01.11.2017.  |   Drukas versija


2017. gada oktobra beigās mācības "Komandas loma pacienta drošības un ārstniecības procesu kvalitātes nodrošināšanā" uzsāka pirmā ārstniecības personu grupa ārpus Rīgas – Jelgavas pilsētas slimnīcas darbinieki. Savukārt novembrī mācības paredzētas arī Jēkabpils reģionālajā slimnīcā, Vidzemes slimnīcā, Daugavpils reģionālajā slimnīcā un Liepājas reģionālajā slimnīcā.

Mācības nodrošina Rīgas Stradiņa universitāte, vienojoties ar ārstniecības iestādēm un ārstniecības personu profesionālajām asociācijām par piemērotāko mācību norises vietu un laiku. Paredzēts, ka līdz 2018. gada 30. septembrim tiks apmācītas vairāk nekā 2000 personas.

Papildu informācija par mācību norisi pieejama, zvanot Rīgas Stradiņa universitātes Tālākizglītības fakultātes Kursu daļas vadītājai Sanitai Roģei (tālr. 67409209) vai rakstot uz e-pasta adresi kursi@rsu.lv.

Mācības notiek ESF līdzfinansētā projekta Nr. 9.2.3.0/15/I/001 "Veselības tīklu attīstības vadlīniju un kvalitātes nodrošināšanas sistēmas izstrāde un ieviešana prioritāro jomu ietvaros" aktivitāšu īstenošanas ietvarā.