Ārstniecības iestāžu kontaktinformācija

03.09.2020.  |   Drukas versija

Nacionālais veselības dienests atkārtoti aicina iedzīvotājus gadījumos, kad nepieciešama medicīniska palīdzība, vispirms sazināties ar ģimenes ārstu vai ārstniecības iestādi telefoniski vai elektroniski. Uz ārstniecības iestādi vai pie ģimenes ārsta bez iepriekšēja pieraksta doties nedrīkst, tostarp gadījumos, ja ir ģimenes ārsta nosūtījums pie speciālista!

Iedzīvotāji tiek aicināti pirms došanās saņemt veselības aprūpes pakalpojumu sazināties ar ārstniecības iestādi par pakalpojuma saņemšanas kārtību. Zvanot vai sūtot e-pastu, jānorāda nepieciešamais pakalpojums, pieejamais nosūtījumus (papīra formātā vai E-veselības portālā) un jāinformē par savām sūdzībām. Ārstniecības iestāde, izvērtējot pacienta stāvokli, pieņems lēmumu vai sniegt pakalpojumu klātienē, vai nodrošināt attālinātu konsultāciju, vai pakalpojuma saņemšanu atlikt uz vēlāku laiku.

Ja pacientam tiek noteikta klātienes vizīte, tad precīzi jāierodas norādītajā laikā, tādējādi izvairoties no saskarsmes ar citiem pacientiem, piemēram, uzgaidāmajās telpās.


Ārstniecības iestādes, kas nodrošina aprūpes pakalpojumu sniegšanu grūtniecēm un sievietēm pēcdzemdību periodā:


Ārstniecības iestādes, kas sniedz rehabilitācijas pakalpojumus bērniem:


Medicīniskās rehabilitācijas mājās sniedzēju saraksts:


Ambulatorās ārstniecības iestādes un to sniegtie pakalpojumi / Speciālisti un to sniegtie pakalpojumi:


Ārsta palīga vai māsas sniegto veselības aprūpes mājās pakalpojuma sniedzēju saraksts:


Zobārstniecības iestādes:


Nacionālais veselības dienests aicina iedzīvotājus rīkoties atbildīgi, ievērojot veselības nozares speciālistu un Slimības un profilakses kontroles centra norādījumus!