Nacionālais veselības dienests (NVD) informē, ka 2021. gadā turpinās individuālo aizsarglīdzekļu (aizsargmasku un respiratoru) piegāde ģimenes ārstu praksēm un feldšerpunktiem valsts apmaksātu veselības aprūpes pakalpojumu nodrošināšanai.

Piegāde notiek ar Latvijas pasta starpniecību uz ārstniecības iestādes faktisko adresi vai uz atbilstošo pasta nodaļu. Ja piegāde norisinās uz faktisko adresi, kurjers pirms piegādes veikšanas sazinās ar ārstniecības iestādi pa tālruni. Ja faktiskā adrese, kā piegādes adrese, ārstniecības iestādei nav ērta, saziņas brīdī ārstniecības iestāde ir tiesīga vienoties par citu piegādes adresi.

Ar kurjera starpniecību apjomi tika piegādāti:

  • Rīgas pilsētas ārstniecības iestādēm;
  • Tām ārstniecības iestādēm, kuru piegādājamais aizsargmasku apjoms uz ārstniecības iestādi ir virs 1250 gab.

Uz atbilstošu pasta nodaļu:

  • Tām ārstniecības iestādēm, kuru piegādājamais aizsargmasku apjoms mēnesim ir zem 1250 gab. un kuras atrodas ārpus Rīgas.

Pēc individuālo aizsarglīdzekļu saņemšanas lūgums atbildīgo personu pārbaudīt saņemtā individuālās aizsardzības līdzekļu apjoma atbilstību NVD mājas lapā publicētajā sarakstā norādītajam apjomam, kā arī aizpildīt un parakstīt apliecinājumu par saņemšanu (skat. paraugu e-pasta pielikumā) un atsūtīt to uz e-pastu:  gramatvediba@vmnvd.gov.lv.