Jaunumi
Nacionālais veselības dienests piedalīsies RTU Karjeras dienā

Šā gada 8. martā Nacionālais veselības dienests (NVD) būs sastopams Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) rīkotajā Karjeras dienā 2024, kas noritēs Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā, Rīgā. Karjeras diena ir lielākais studentu karjeras un prakses jautājumiem veltītais pasākums Latvijā.

“Lai mēs varētu piesaistīt jaunus un spējīgus darbiniekus, ir ļoti svarīgi būt atpazīstamiem darba tirgū. Šāds pasākums ir viens no veidiem kā šo mērķi varam sasniegt – stāstot un rādot, kas mēs esam, ko darām, kādas ir darba un karjeras iespējas NVD, kam ir ļoti nozīmīga loma valsts apmaksātās veselības aprūpes nodrošināšanā,” stāsta NVD Personāla nodaļas vadītāja Iveta Kremere.

NVD izstādes apmeklētājiem piedāvās iepazīties ne tikai ar darba un karjeras iespējām valsts pārvaldes iestādē, bet arī dalīsies pieredzē, ko nozīmē plānot un organizēt valsts apmaksāto veselības aprūpi, kā tiek veidots un uzturēts kompensējamo zāļu saraksts, iekļauti jauni medikamenti, kā arī par veselības aprūpes datu digitalizāciju, E-veselību un to, ko nozīmē būt veselības datu digitalizācijas radītāja kurpēs.

NVD stendā būs arī iespēja pieteikties un bez maksas saņemt Eiropas veselības apdrošināšanas karti jeb EVAK, kas ir viens no pakalpojumiem, kuru NVD nodrošina ikdienā savos Klientu apkalpošanas centros, kā arī piedalīties izlozē, atbildot uz āķīgiem jautājumiem par EVAK.

Ieeja Karjeras dienā un autostāvvietas tās apmeklētājiem ir bez maksas. Lai saņemtu bezmaksas ieejas biļeti, jāreģistrējas vietnē aula.lv. Iepazīties ar pasākuma programmu un sekot līdzi aktualitātēm var tīmekļa vietnē karjerasdiena.rtu.lv

RTU Karjeras diena ir topošo profesionāļu karjeras orientācijas pasākums Latvijā un tā mērķis ir apvienot studentu un uzņēmumu intereses, sniegt ieskatu tautsaimniecības nozarēs un nodrošināt vidi savstarpējai komunikācijai. Uzņēmumiem tā ir iespēja iepazīties ar saviem nākotnes darbiniekiem un praktikantiem.