Jaunumi
Nacionālais veselības dienests piedalīsies RTU Karjeras dienā

Šā gada 8. martā Nacionālais veselības dienests (NVD) piedalījās Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) rīkotajā Karjeras dienā 2024, kas noritēja Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā, Rīgā. Karjeras diena ir lielākais studentu karjeras un prakses jautājumiem veltītais pasākums Latvijā.

NVD apmeklētājiem piedāvāja iepazīties ne tikai ar darba un karjeras iespējām valsts pārvaldes iestādē, bet arī dalījās pieredzē, ko nozīmē plānot un organizēt valsts apmaksāto veselības aprūpi, kā tiek veidots un uzturēts kompensējamo zāļu saraksts, iekļauti jauni medikamenti, kā arī par veselības aprūpes datu digitalizāciju, E-veselību un to, ko nozīmē būt veselības datu digitalizācijas radītāja kurpēs.

NVD stendā tika piedāvāta iespēja dažu minūšu laikā pieteikties un bez maksas saņemt Eiropas veselības apdrošināšanas karti jeb EVAK, kas ir viens no pakalpojumiem, kuru NVD nodrošina ikdienā savos Klientu apkalpošanas centros. Kopumā pasākumā tika izsniegtas teju 100 EVAK. Vienlaikus apmeklētāji varēja aizpildīt anketu, atbildot uz āķīgiem jautājumiem par EVAK, un piedalīties izlozē. Izloze noritēs 12. martā un NVD ar uzvarētājiem sazināsies personīgi.