Cena
Bezmaksas
Izpildes termiņš darba dienās
-
Saņēmējs
Jebkura persona
Saņemšanas ierobežojumi
-
Nacionālais veselības dienests nodrošina iedzīvotājiem konsultācijas par valsts apmaksātiem medicīnas pakalpojumiem un to saņemšanas kārtību. Iedzīvotāji var noskaidrot: kādus medicīnas pakalpojumus apmaksā valsts un kā tos saņemt; kādi pacienta līdzmaksājumi ir jāveic un kuri iedzīvotāji ir atbrīvoti no to veikšanas; kādus kompensējamos medikamentus apmaksā valsts; atbildes uz citiem interesējošiem jautājumiem par valsts apmaksāto veselības aprūpi.

Procesa Apraksts

 1. Pakalpojuma pieprasīšana
  Pakalpojuma pieprasīšana:
  - zvanot pa bezmaksas informatīvo tālruni 80001234;
  - rakstot e-pastu uz nvd@vmnvd.gov.lv;
  - vēršoties klātienē Klientu apkalpošanas centrā vai kādā no Nacionālā veselības dienesta teritoriālajām nodaļām (Rīgā, Jelgavā, Kuldīgā, Daugavpilī, Smiltenē).

 2. Pakalpojuma saņemšana
  Lai saņemtu informāciju par valsts apmaksātiem veselības aprūpes pakalpojumiem un to saņemšanas kārtību, iedzīvotājam ir jāuzdod/jānosūta interesējošais jautājums.

No 9. novembra līdz 2021. gada 6. aprīlim klātienes pakalpojumus klientiem sniegs attālināti! Iedzīvotāji klātienē netiks apkalpoti Centrālajā birojā un Klientu apkalpošanas centrā Rīgā, teritoriālajās nodaļās – Jelgavā, Kuldīgā, Daugavpilī un Smiltenē.