Informācija pacientiem par ģimenes ārstu jaunu prakšu atvēršanu, prakšu slēgšanu, atrašanās vietas izmaiņām un cita aktuāla informācija

 • Ar 2024. gada 2. aprīli līgums par primārās veselības aprūpes pakalpojumu nodrošināšanu Jaunjelgavā tiek slēgts ar ģimenes ārsti Andru ZamerovskuPrakses AZ ārsta prakse SIA adrese: Smilšu iela 2, Jaunjelgava, Aizkraukles novads, LV-5134, tālr. 28819779.  Prakses pamatdarbības teritorija – Jaunjelgavas pilsēta; Jaunjelgavas pagasts; Sērenes pagasts. Lai reģistrētos ģimenes ārsta pacientu sarakstā vai pārreģistrētos, persona izmanto vienoto veselības nozares elektroniskās informācijas sistēmu vai valsts pārvaldes pakalpojumu portālu www.latvija.lv. Ja personai nav iespējas reģistrēties elektroniski, persona vēršas pie izvēlētā ģimenes ārsta un noslēdz vienošanos. Jautājumu gadījumā sazinieties ar Nacionālā veselības dienesta Zemgales nodaļu, tālr. 63027249, e-pasta adrese: zemgale@vmnvd.gov.lv.
 • No 2024. gada 1. aprīļa līgumattiecības ar Nacionālo veselības dienestu pārtrauc ģimenes ārste Silva Novicāne - Raiņa iela 4, Auce, Dobeles novads, LV-3708. Lai turpinātu saņemt valsts apmaksātos veselības aprūpes pakalpojumus, pacienti tiek aicināti reģistrēties pie cita ģimenes ārsta, kuram ir līgums ar valsti par primārās veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanu un apmaksu. Saraksts pieejams dienesta tīmekļvietnes www.vmnvd.gov.lv sadaļā Iedzīvotājiem > Valsts apmaksāti veselības aprūpes pakalpojumi > Ģimenes ārsti >  Ģimenes ārsti atbilstoši teritorijāmLai reģistrētos ģimenes ārsta pacientu sarakstā vai pārreģistrētos, persona izmanto vienoto veselības nozares elektroniskās informācijas sistēmu vai valsts pārvaldes pakalpojumu portālu www.latvija.lv. Ja personai nav iespējas reģistrēties elektroniski, persona vēršas pie izvēlētā ģimenes ārsta un noslēdz vienošanos. Jautājumu gadījumā sazinieties ar Nacionālā veselības dienesta Zemgales nodaļu, tālr. 63027249, e-pasta adrese: zemgale@vmnvd.gov.lv.
 • No 2024. gada 1. marta līgumattiecības ar Nacionālo veselības dienestu pārtrauc ģimenes ārste Māra Apine - Ādama iela 2, Dobele, Dobeles novads, LV-3701. Lai turpinātu saņemt valsts apmaksātos veselības aprūpes pakalpojumus, pacienti tiek aicināti reģistrēties pie cita ģimenes ārsta, kuram ir līgums ar valsti par primārās veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanu un apmaksu. Saraksts pieejams dienesta tīmekļvietnes www.vmnvd.gov.lv sadaļā Iedzīvotājiem > Valsts apmaksāti veselības aprūpes pakalpojumi > Ģimenes ārsti >  Ģimenes ārsti atbilstoši teritorijāmLai reģistrētos ģimenes ārsta pacientu sarakstā vai pārreģistrētos, persona izmanto vienoto veselības nozares elektroniskās informācijas sistēmu vai valsts pārvaldes pakalpojumu portālu www.latvija.lv. Ja personai nav iespējas reģistrēties elektroniski, persona vēršas pie izvēlētā ģimenes ārsta un noslēdz vienošanos. Jautājumu gadījumā sazinieties ar Nacionālā veselības dienesta Zemgales nodaļu, tālr. 63027249, e-pasta adrese: zemgale@vmnvd.gov.lv.
 • No 2024. gada 5.februāra ģimenes ārste Tatjana Dobulāne izbeidz līgumattiecības ar Nacionālo veselības dienestu un pie viņas reģistrētie pacienti tiks atreģistrēti. Ārstes pacientu sarakstā reģistrētās personas tiks pārreģistrētas pie ģimenes ārstes Ivetas Nenišķes, kas ir prakses darbības pamatteritorijas pārņēmēja. Prakses  adrese: Stadiona iela 1, Jēkabpils, LV-520, tālr. 65237856; 65237073. Vienoties par reģistrāciju var arī ar citu ģimenes ārstu, kuram ir līgums ar valsti par primārās veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanu un apmaksu. Saraksts pieejams dienesta mājaslapas www.vmnvd.gov.lv sadaļā Iedzīvotājiem > Valsts apmaksāti veselības aprūpes pakalpojumi > Ģimenes ārsti >  Ģimenes ārsti atbilstoši teritorijām.  Jautājumu gadījumā sazinieties ar Nacionālā veselības dienesta Zemgales nodaļu, tālr. 63027249, e-pasta adrese: zemgale@vmnvd.gov.lv.
 • No 2023. gada 1.decembra ģimenes ārste Gunta Grantiņa izbeidz līgumattiecības ar Nacionālo veselības dienestu un pie viņas reģistrētie pacienti tiks atreģistrēti. Ārstes pacientu sarakstā reģistrētās personas tiks pārreģistrētas pie ģimenes ārstes Ievas Zvirbules, kas ir prakses darbības pamatteritorijas pārņēmēja. Prakses  adrese: Meža prospekts 9, Ogre, LV-5001, tālr. 20383339. Vienoties par reģistrāciju var arī ar citu ģimenes ārstu, kuram ir līgums ar valsti par primārās veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanu un apmaksu. Saraksts pieejams dienesta mājaslapas www.vmnvd.gov.lv sadaļā Iedzīvotājiem > Valsts apmaksāti veselības aprūpes pakalpojumi > Ģimenes ārsti >  Ģimenes ārsti atbilstoši teritorijām.  Jautājumu gadījumā sazinieties ar Nacionālā veselības dienesta Zemgales nodaļu, tālr. 63027249, e-pasta adrese: zemgale@vmnvd.gov.lv.
 • No 2023. gada 1. novembra ģimenes ārste Daina Vaivode izbeidz līgumattiecības ar Nacionālo veselības dienestu un pie viņas reģistrētie pacienti tiks atreģistrēti. Ārstes pacientu sarakstā reģistrētās personas tiks pārreģistrētas pie ģimenes ārstes Sabīnes Brambergas, kas ir prakses darbības pamatteritorijas pārņēmēja. Prakses  adrese: Rīgas iela 20C, Jelgava, LV-3002, tālr. 63081844; 29550250. Vienoties par reģistrāciju var arī ar citu ģimenes ārstu, kuram ir līgums ar valsti par primārās veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanu un apmaksu. Saraksts pieejams dienesta mājaslapas www.vmnvd.gov.lv sadaļā Iedzīvotājiem > Valsts apmaksāti veselības aprūpes pakalpojumi > Ģimenes ārsti >  Ģimenes ārsti atbilstoši teritorijām.  Jautājumu gadījumā sazinieties ar Nacionālā veselības dienesta Zemgales nodaļu, tālr. 63027249, e-pasta adrese: zemgale@vmnvd.gov.lv.

 • No 2023. gada 1. novembra ģimenes ārste Viktorija Grebņeva izbeidz līgumattiecības ar Nacionālo veselības dienestu un pie viņas reģistrētie pacienti tiks atreģistrēti. 

 • Ar 2023. gada 1. novembri līgums par primārās veselības aprūpes pakalpojumu nodrošināšanu Jēkabpilī tiek slēgts ar ģimenes ārstu Gunti Balodi, kas ir prakses darbības pamatteritorijas pārņēmējs. Prakses adrese: Viestura iela 37, Jēkabpils, LV-5201, tālr. 26654527. Ārstes pacientu sarakstā reģistrētās personas, kuru deklarētā dzīves vieta atrodas prakses darbības pamatteritorijā tiks pārreģistrētas pie ģimenes ārsta Gunta Baloža, savukārt iedzīvotājus, kuru deklarētā dzīves vieta neatrodas prakses darbības pamatteritorijā, aicinām vērsties pie ģimenes ārstiem pēc savas deklarētās dzīves vietas. Saraksts pieejams dienesta mājaslapas www.vmnvd.gov.lv sadaļā Iedzīvotājiem > Valsts apmaksāti veselības aprūpes pakalpojumi > Ģimenes ārsti >  Ģimenes ārsti atbilstoši teritorijām. Vienoties par reģistrāciju var arī ar citu ģimenes ārstu, kuram ir līgums ar valsti par primārās veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanu un apmaksu. Lai reģistrētos ģimenes ārsta pacientu sarakstā vai pārreģistrētos, persona izmanto vienoto veselības nozares elektroniskās informācijas sistēmu vai valsts pārvaldes pakalpojumu portālu www.latvija.lv. Ja personai nav iespējas reģistrēties elektroniski, persona vēršas pie izvēlētā ģimenes ārsta un noslēdz vienošanos. Jautājumu gadījumā sazinieties ar Nacionālā veselības dienesta Zemgales nodaļu, tālr. 63027249, e-pasta adrese: zemgale@vmnvd.gov.lv.
 • No 2023. gada 1. augusta ģimenes ārstes Ksenijas Konstantinovas praksi Slimnīcas ielā 2, Ogrē, Ogres novadā, LV-5001, tālr. 27043331, pārņem SIA “Ogres rajona slimnīca” ģimenes ārste Evita Līva. Ārstes pacientu sarakstā reģistrētās personas, kuru deklarētā dzīvesvietas adrese atrodas Ogres novadā tiks pārreģistrētas. Vienoties par reģistrāciju var arī ar citu ģimenes ārstu, kuram ir līgums ar valsti par primārās veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanu un apmaksu. Saraksts pieejams dienesta mājaslapas www.vmnvd.gov.lv sadaļā Iedzīvotājiem > Valsts apmaksāti veselības aprūpes pakalpojumi > Ģimenes ārsti >  Ģimenes ārsti atbilstoši teritorijām.  Jautājumu gadījumā sazinieties ar Nacionālā veselības dienesta Zemgales nodaļu, tālr. 63027249, e-pasta adrese: zemgale@vmnvd.gov.lv.

 • No 2023. gada 1. augusta ģimenes ārste Jevgenija Jeļisejeva izbeidz līgumattiecības ar Nacionālo veselības dienestu un pie viņas reģistrētie pacienti tiks atreģistrēti.  Ārstes pacientu sarakstā reģistrētās personas tiks pārreģistrētas pie ģimenes ārstes Marijas Šmeļovas, kas ir prakses darbības pamatteritorijas pārņēmēja. Prakses adrese: Sudrabu Edžus 10, Jelgava, LV-3001, tālr. 63022101; 27885002. Vienoties par reģistrāciju var arī ar citu ģimenes ārstu, kuram ir līgums ar valsti par primārās veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanu un apmaksu. Saraksts pieejams dienesta mājaslapas www.vmnvd.gov.lv sadaļā Iedzīvotājiem > Valsts apmaksāti veselības aprūpes pakalpojumi > Ģimenes ārsti >  Ģimenes ārsti atbilstoši teritorijām.  Jautājumu gadījumā sazinieties ar Nacionālā veselības dienesta Zemgales nodaļu, tālr. 63027249, e-pasta adrese: zemgale@vmnvd.gov.lv.

 • No 2023. gada 1. jūlija ģimenes ārste Skaidrīte Stille izbeidz līgumattiecības ar Nacionālo veselības dienestu un pie viņas reģistrētie pacienti tiks atreģistrēti.  Ārstes pacientu sarakstā reģistrētās personas tiks pārreģistrētas pie ģimenes ārsta Gata Ķiršakmeņa, kas ir prakses darbības pamatteritorijas pārņēmējs. Prakses adrese: Zemgales iela 13A,  Sesava, Sesavas pagasts, Jelgavas novads, LV-3034, tālr. 27888621. Vienoties par reģistrāciju var arī ar citu ģimenes ārstu, kuram ir līgums ar valsti par primārās veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanu un apmaksu. Saraksts pieejams dienesta mājaslapas www.vmnvd.gov.lv sadaļā Iedzīvotājiem > Valsts apmaksāti veselības aprūpes pakalpojumi > Ģimenes ārsti >  Ģimenes ārsti atbilstoši teritorijām.  Jautājumu gadījumā sazinieties ar Nacionālā veselības dienesta Zemgales nodaļu, tālr. 63027249, e-pasta adrese: zemgale@vmnvd.gov.lv.

 • No 2023. gada 1. jūlija ģimenes ārste Anita Selezņeva izbeidz līgumattiecības ar Nacionālo veselības dienestu un pie viņas reģistrētie pacienti tiks atreģistrēti.  Ārstes pacientu sarakstā reģistrētās personas tiks pārreģistrētas pie ģimenes ārstes Kristīnes Puriņas, kas ir prakses darbības pamatteritorijas pārņēmēja. Prakses  adrese: Strēlnieku iela 10, Ikšķile, Ogres novads, LV-5052,  tālr. 65030861;   20241055. Vienoties par reģistrāciju var arī ar citu ģimenes ārstu, kuram ir līgums ar valsti par primārās veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanu un apmaksu. Saraksts pieejams dienesta mājaslapas www.vmnvd.gov.lv sadaļā Iedzīvotājiem > Valsts apmaksāti veselības aprūpes pakalpojumi > Ģimenes ārsti >  Ģimenes ārsti atbilstoši teritorijām.  Jautājumu gadījumā sazinieties ar Nacionālā veselības dienesta Zemgales nodaļu, tālr. 63027249, e-pasta adrese: zemgale@vmnvd.gov.lv.

 • Ar 2023. gada 1. maiju ģimenes ārsta Vijas Pelčeres reģistrētie pacienti tiks atreģistrēti sakarā ar līgumattiecību pārtraukšanu. Sākot ar 1. maiju Jēkabpils novada Sēlpils pagasta iedzīvotāji aicināti reģistrēties pie ģimenes ārstes Bernadetas Belovas Pļaviņu iela 51, Jēkabpils pa tālruni 22305235 un Zaļā iela 1-1, Sala, Salas pagasts, Jēkabpils novads pa tālruni 22845768. Pacientus, kuru deklarētā dzīves vieta atrodas Aizkraukles novada Seces pagastā un Staburaga pagastā aicinām vērsties sekojošās ģimenes ārstu praksēs:

  • Siliņa Sandra - ģimenes ārsta prakse - Bērzu iela 5, Aizkraukle, Aizkraukles novads, LV-5101, telef. 65123025;
  • Grīga Lilita - ģimenes ārsta prakse - Bērzu iela 5, Aizkraukle, Aizkraukles novads, LV-5101, telef. 65121552;
  • Ivanova Maiga - ģimenes ārsta prakse - Bērzu iela 5, Aizkraukle, Aizkraukles novads, LV-5101, telef. 65133873;
  • Olgas Tomaševskas ģimenes ārsta prakse, SIA- Bērzu iela 5, Aizkraukle, Aizkraukles novads, LV-5101, telef. 65122302;
  • Urbanoviča Anita - ģimenes ārsta prakse- Bērzu iela 5, Aizkraukle, Aizkraukles novads, LV-5101, telef. 65133874. 
  • Vienoties par reģistrāciju var arī jebkura brīvi izvēlēta ģimenes ārsta pacientu sarakstā vai pārreģistrēties, izmantojot vienoto veselības nozares elektroniskās informācijas sistēmu, vai valsts pārvaldes pakalpojumu portālu www.latvija.lv. Ja personai nav iespējas reģistrēties elektroniski, persona vēršas pie izvēlētā ģimenes ārsta un noslēdz vienošanos divos eksemplāros, kuru paraksta pacients un ģimenes ārsts. Saraksts pieejams dienesta mājaslapas www.vmnvd.gov.lv sadaļā Iedzīvotājiem> Veselības aprūpes pakalpojumi > Ģimenes ārsti > Ģimenes ārsti atbilstoši teritorijām. Jautājumu gadījumā sazinieties ar Nacionālā veselības dienesta Zemgales nodaļu, tālr. 63027249, e-pasta adrese: zemgale@vmnvd.gov.lv.
 • No 2022. gada 1. decembra ģimenes ārste Zinaida Sprance  izbeidz līgumattiecības ar Nacionālo veselības dienestu un pie viņas reģistrētie pacienti tiks atreģistrēti.  Ārstes pacientu sarakstā reģistrētās personas tiks pārreģistrētas pie ģimenes ārstes Annas Mednes, kas ir prakses darbības pamatteritorijas pārņēmēja. Prakses  adrese: Atvasaras, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Bauskas novads, LV-3933, tālr. 63976181. Vienoties par reģistrāciju var arī ar citu ģimenes ārstu, kuram ir līgums ar valsti par primārās veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanu un apmaksu. Saraksts pieejams dienesta mājaslapas www.vmnvd.gov.lv sadaļā Iedzīvotājiem > Valsts apmaksāti veselības aprūpes pakalpojumi > Ģimenes ārsti >  Ģimenes ārsti atbilstoši teritorijām.  Jautājumu gadījumā sazinieties ar Nacionālā veselības dienesta Zemgales nodaļu, tālr. 63027249, e-pasta adrese: zemgale@vmnvd.gov.lv.

 • No 2022. gada 1. septembra ģimenes ārste Irēna Grīnberga  izbeidz līgumattiecības ar Nacionālo veselības dienestu un pie viņas reģistrētie pacienti tiks atreģistrēti.  Ārstes pacientu sarakstā reģistrētās personas tiks pārreģistrētas pie ģimenes ārstes Ivetas Janmeres, kas ir prakses darbības pamatteritorijas pārņēmēja. Prakses  adrese: Nākotnes 1, Birzgale, Birzgales pagasts, Ogres novads, tālr. 65034119. Vienoties par reģistrāciju var arī ar citu ģimenes ārstu, kuram ir līgums ar valsti par primārās veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanu un apmaksu. Saraksts pieejams dienesta mājaslapas www.vmnvd.gov.lv sadaļā Iedzīvotājiem > Valsts apmaksāti veselības aprūpes pakalpojumi > Ģimenes ārsti >  Ģimenes ārsti atbilstoši teritorijām.  Jautājumu gadījumā sazinieties ar Nacionālā veselības dienesta Zemgales nodaļu, tālr. 63027249, e-pasta adrese: zemgale@vmnvd.gov.lv.

 • No 2022. gada 1. augusta ģimenes ārste Ieva Aveniņa izbeidz līgumattiecības ar Nacionālo veselības dienestu un pie viņas reģistrētie pacienti tiks atreģistrēti.  Ārstes pacientu sarakstā reģistrētās personas tiks pārreģistrētas pie ģimenes ārstes Ļubovas Timofejevas, kas ir prakses darbības pamatteritorijas pārņēmēja. Prakse atrodas Jelgavas poliklīnikā, Sudrabu Edžus iela 10, Jelgava, tālr. 63022101; 27885002. Vienoties par reģistrāciju var arī ar citu ģimenes ārstu, kuram ir līgums ar valsti par primārās veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanu un apmaksu. Saraksts pieejams dienesta mājaslapas www.vmnvd.gov.lv sadaļā Iedzīvotājiem > Valsts apmaksāti veselības aprūpes pakalpojumi > Ģimenes ārsti >  Ģimenes ārsti atbilstoši teritorijām.  Jautājumu gadījumā sazinieties ar Nacionālā veselības dienesta Zemgales nodaļu, tālr. 63027249, e-pasta adrese: zemgale@vmnvd.gov.lv.

 • No 2022. gada 1. jūlija ģimenes ārste Vilma Butule izbeidz līgumattiecības ar Nacionālo veselības dienestu un pie viņas reģistrētie pacienti tiks atreģistrēti. Atreģistrētie pacienti, kuru deklarētā dzīves vietas adrese ir Bauskas pilsētā, tiks pārreģistrēti pie ģimenes ārsta Jāņa Kangara. Prakses adrese: Dārza iela 7/3, Bauska, tālr. 29332645. Pārējos atreģistrētos pacientus aicinām reģistrēties pie ģimenes ārsta, kura darbības pamatteritorijā atrodas pacienta deklarētā dzīvesvieta. Vienoties par reģistrāciju var arī ar citu ģimenes ārstu, kuram ir līgums ar valsti par primārās veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanu un apmaksu. Saraksts pieejams dienesta mājaslapas www.vmnvd.gov.lv sadaļā Iedzīvotājiem > Valsts apmaksāti veselības aprūpes pakalpojumi > Ģimenes ārsti >  Ģimenes ārsti atbilstoši teritorijāmJautājumu gadījumā sazinieties ar Nacionālā veselības dienesta Zemgales nodaļu, tālr. 63027249, e-pasta adrese: zemgale@vmnvd.gov.lv.

 • No 2022. gada 15. aprīļa ģimenes ārsta Jurija Jermaka reģistrētie pacienti tiks atreģistrēti sakarā ar līgumattiecību pārtraukšanu. Atreģistrētie pacienti aicināti reģistrēties pie ģimenes ārstes Aijas Graudiņas pa tālruni 26654527, Viestura iela 37, Jēkabpils, LV-5201. Vienoties par reģistrāciju var arī ar citu ģimenes ārstu, kuram ir līgums ar valsti par primārās veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanu un apmaksu. Saraksts pieejams dienesta mājaslapas www.vmnvd.gov.lv sadaļā Iedzīvotājiem> Veselības aprūpes pakalpojumi > Ģimenes ārsti > Ģimenes ārsti atbilstoši teritorijām. Jautājumu gadījumā sazinieties ar Nacionālā veselības dienesta Zemgales nodaļu, tālr. 63027249, e-pasta adrese: zemgale@vmnvd.gov.lv.
 • No 2022. gada 1. janvāra ir izbeigts līgums ar ģimenes ārsti Ināru Dalbiņu. Ārstes praksi pārņems ģimenes ārsts Jānis Kangars. Prakses adrese: Dārza 7/3, Bauska, tālrunis pacientiem: 29332645. No ģimenes ārstes Ināras Dalbiņas atreģistrētie pacienti tiks pārreģistrēti pie ģimenes ārsta Jāņa Kangara pēc ārsta prakses reģistrācijas Ārstniecības iestāžu reģistrā. Vienoties par reģistrāciju var arī ar citu ģimenes ārstu, kuram ir līgums ar valsti par primārās veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanu un apmaksu. Saraksts pieejams dienesta mājaslapas www.vmnvd.gov.lv sadaļā Iedzīvotājiem> Veselības aprūpes pakalpojumi > Ģimenes ārsti > Ģimenes ārsti atbilstoši teritorijāmJautājumu gadījumā sazinieties ar Nacionālā veselības dienesta Zemgales nodaļu, tālr. 63027249, e-pasta adrese: zemgale@vmnvd.gov.lv.

 • No 2022. gada 1. janvāra ģimenes ārstes Paulīnes Namiķe-Turauskas praksi pārņem ģimenes ārsts Jānis Šate. Ārstes pacientu sarakstā reģistrētās personas tiks pārreģistrētas pie Jāņa Šates. Prakses adrese Ceriņu iela 2, Jaunbērze, Jaunbērzes pagasts, Dobeles novads, tālr. 26321542. Vienoties par reģistrāciju var arī ar citu ģimenes ārstu, kuram ir līgums ar valsti par primārās veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanu un apmaksu. Saraksts pieejams dienesta mājaslapas www.vmnvd.gov.lv sadaļā Iedzīvotājiem> Veselības aprūpes pakalpojumi > Ģimenes ārsti > Ģimenes ārsti atbilstoši teritorijām. Jautājumu gadījumā sazinieties ar Nacionālā veselības dienesta Zemgales nodaļu, tālr. 63027249, e-pasta adrese: zemgale@vmnvd.gov.lv.

 • No 2021. gada 7. decembra pārtrauktas līgumattiecības ar Liepiņas  Ilzes ģimenes ārsta praksi. Ārstes pacientu sarakstā reģistrētās personas, kuru deklarētā dzīves vietas adrese ir Lielplatones pagastā un Vilces pagastā, tiks pārreģistrētas pie ģimenes ārstes Gunas Šmites, kas ir prakses darbības pamatteritorijas pārņēmēja. Prakses adrese G. Šmites ģimenes ārsta prakse, SIA- Skolas iela 8-3, Vilce, Vilces pagasts, Jelgavas novads, LV-3026, telef. 6270292; 28005148. Pacientus, kuru deklarētā dzīves vieta neatrodas Lielplatones vai Vilces pagastā aicinām vērsties sekojošās ģimenes ārstu praksēs:

  - Karlovska Biruta - ģimenes ārsta prakse- Dārza iela 5, Eleja, Elejas pagasts, Jelgavas novads, LV-3023, telef. 63061260; 20205241;

  - Afanasjeva Rita - ģimenes ārsta prakse- Jelgavas iela 4, Vircava, Vircavas pagasts, Jelgavas novads, LV-3020, telef. 63086025;

  - G. Šmites ģimenes ārsta prakse, SIA- Skolas iela 8-3, Vilce, Vilces pagasts, Jelgavas novads, LV-3026, telef. 6270292; 28005148.

  Vienoties par reģistrāciju var arī ar citu ģimenes ārstu, kuram ir līgums ar valsti par primārās veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanu un apmaksu. Saraksts pieejams dienesta mājaslapas www.vmnvd.gov.lv sadaļā Iedzīvotājiem> Veselības aprūpes pakalpojumi > Ģimenes ārsti > Ģimenes ārsti atbilstoši teritorijām. Jautājumu gadījumā sazinieties ar Nacionālā veselības dienesta Zemgales nodaļu, tālr. 63027249, e-pasta adrese: zemgale@vmnvd.gov.lv.

 • No 2021. gada 1. oktobra ģimenes ārste Ginta Kociņa Jaunjelgavā izbeidz līgumattiecības ar Nacionālo veselības dienestu un viņas praksē reģistrētie pacienti tiks atreģistrēti. Atreģistrētos pacientus no Jaunjelgavas pilsētas un pagasta, Sērenes pagasta aicinām reģistrēties pie ģimenes ārstēm Intas Ziediņas (t. 65141303, 26407767) vai Zigrīdas Maijas Gulbes (t. 65152371), bet no Seces un Staburaga pagasta pie ģimenes ārstes Vijas Pelčeres (t. 65229882, 26351419). Vienoties par reģistrāciju var arī ar citu ģimenes ārstu, kuram ir līgums ar valsti par primārās veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanu un apmaksu. Saraksts pieejams NVD tīmekļvietnes www.vmnvd.gov.lv sadaļā Veselības aprūpes pakalpojumi >  Ģimenes ārsti > Ģimenes ārsti atbilstoši teritorijām. Papildus informējam, ka iedzīvotāji, kas nebūs pārreģistrējušies pie cita ģimenes ārsta, varēs griezties pie dežūrģimenes ārsta SIA Aizkraukles slimnīcā (reģistratūras tālrunis 65133870, 65133875). Jautājumu gadījumā sazinieties ar NVD Zemgales nodaļu, tālr. 63027249, e-pasta adrese: zemgale@vmnvd.gov.lv.

 • No 2021. gada 1. jūlija ģimenes ārstes Irēnas Kudiņas praksi pārņem ģimenes ārsts Jurijs Jermaks. Ārstes pacientu sarakstā reģistrētās personas tiks pārreģistrētas pie Jurija Jermaka. Prakses adrese Palejas iela 9-18, Jēkabpils, tālr. 23772033. Vienoties par reģistrāciju var arī ar citu ģimenes ārstu, kuram ir līgums ar valsti par primārās veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanu un apmaksu. Saraksts pieejams NVD tīmekļvietnes www.vmnvd.gov.lv sadaļā Veselības aprūpes pakalpojumi >  Ģimenes ārsti > Ģimenes ārsti atbilstoši teritorijām.  Jautājumu gadījumā sazinieties ar NVD Zemgales nodaļu, tālr. 63027249, e-pasta adrese: zemgale@vmnvd.gov.lv

 • No 2021. gada 1. maija ģimenes ārste Nellija Salmiņa-Salma izbeidz līgumattiecības ar NVD. Ārstes pacientu sarakstā reģistrētās personas tiks pārreģistrētas pie ģimenes ārstes Santas Krieviņas, kas ir prakses darbības pamatteritorijas pārņēmēja. Prakses adrese Lielā iela 17, Jelgava, tālr. 63011569. Vienoties par reģistrāciju var arī ar citu ģimenes ārstu, kuram ir līgums ar valsti par primārās veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanu un apmaksu. Saraksts pieejams NVD tīmekļvietnes www.vmnvd.gov.lv sadaļā Veselības aprūpes pakalpojumi >  Ģimenes ārsti > Ģimenes ārsti atbilstoši teritorijām. Jautājumu gadījumā sazinieties ar NVD Zemgales nodaļu, tālr. 63027249, e-pasta adrese: zemgale@vmnvd.gov.lv

 • Ar 2021. gada 1. aprīli valsts apmaksātos ģimenes ārsta pakalpojumus uzsāks sniegt ģimenes ārsts Jurijs Jermaks (t. 23772033). Ārsta darbības pamatteritorija ir Jēkabpils pilsētā un Jēkabpils novada Dunavas un Dignājas pagastā. Prakses vietu adreses: Palejas iela 9-18, Jēkabpils, LV-5202; Dunavas skola, Dunava, Dunavas pagasts, Jēkabpils novads, LV-5216; Kamenes, Vandāni, Dignājas pagasts, Jēkabpils novads, LV-5215. Jautājumu gadījumā sazinieties ar NVD Zemgales nodaļu, tālr. 63027249, e-pasta adrese: zemgale@vmnvd.gov.lv

 • No 2021. gada 1. aprīļa ģimenes ārste Valentīna Suvorova no SIA Bēnes doktorāta izbeidz līgumattiecības ar NVD. Ārstes pacientu sarakstā reģistrētie pacienti līdz 18 gadiem (bērni) tiks pārreģistrēti pie pediatres Ināras Dobžanskas (Raiņa iela 4, Auce, Auces novads, LV-3708, t. 63745092), bet pacienti no 18 gadiem (pieaugušie) pie ģimenes ārstes Ilgas Rogas no SIA Bēnes doktorāta (Centrālais laukums 3, Bēne, Bēnes pagasts, Auces novads, LV-3711, t. 63758158). Vienoties par reģistrāciju var arī ar citu ģimenes ārstu, kuram ir līgums ar valsti par primārās veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanu un apmaksu. Saraksts pieejams NVD tīmekļvietnes www.vmnvd.gov.lv sadaļā Veselības aprūpes pakalpojumi > Ģimenes ārsti > Ģimenes ārsti atbilstoši teritorijām. Jautājumu gadījumā sazinieties ar NVD Zemgales nodaļu, tālr. 63027249, e-pasta adrese: zemgale@vmnvd.gov.lv

 • No 2021. gada 1. februāra ģimenes ārste Baiba Pudule izbeidz līgumattiecības ar NVD. Ārstes pacientu sarakstā reģistrētās personas tiks pārreģistrētas pie ģimenes ārstes Viktorijas Grebņevas, kas ir prakses darbības pamatteritorijas pārņēmēja. Prakses adrese Stadiona iela 1, Jēkabpils, LV-5201, tālr. 22056334. Vienoties par reģistrāciju var arī ar citu ģimenes ārstu, kuram ir līgums ar valsti par primārās veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanu un apmaksu. Saraksts pieejams NVD tīmekļvietnes www.vmnvd.gov.lv sadaļā Veselības aprūpes pakalpojumi >  Ģimenes ārsti > Ģimenes ārsti atbilstoši teritorijām. Jautājumu gadījumā sazinieties ar NVD Zemgales nodaļu, tālr. 63027249, e-pasta adrese: zemgale@vmnvd.gov.lv

 • No 2021. gada 1. janvāra ģimenes ārste Inta Paeglīte izbeidz līgumattiecības ar NVD. Ārstes pacientu sarakstā reģistrētās personas tiks pārreģistrētas pie ģimenes ārstes Ksenijas Konstantinovas, kas ir prakses darbības pamatteritorijas pārņēmēja. Prakses adrese Slimnīcas iela 2, Ogre, Ogres novads, LV-5001, tālr. 27043331. Vienoties par reģistrāciju var arī ar citu ģimenes ārstu, kuram ir līgums ar valsti par primārās veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanu un apmaksu. Saraksts pieejams NVD tīmekļvietnes sadaļā Veselības aprūpes pakalpojumi >  Ģimenes ārsti > Ģimenes ārsti atbilstoši teritorijām. Jautājumu gadījumā sazinieties ar NVD Zemgales nodaļu, tālr. 63027249, e-pasta adrese: zemgale@vmnvd.gov.lv.

 • No 2021. gada 1. janvāra ģimenes ārste Inese Pempere izbeidz līgumattiecības ar NVD. Ārstes pacientu sarakstā reģistrētās personas tiks pārreģistrētas pie ģimenes ārstes Gunas Šmites, kas ir prakses darbības pamatteritorijas pārņēmēja. Prakses adrese Skolas iela 8, Vilce, Vilces pagasts, Jelgavas novads, LV-3026, tālr. 62702929, 28005148. Vienoties par reģistrāciju var arī ar citu ģimenes ārstu, kuram ir līgums ar valsti par primārās veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanu un apmaksu. Saraksts pieejams NVD tīmekļvietnes sadaļā "Veselības aprūpes pakalpojumi" - "Ģimenes ārsti" - "Ģimenes ārsti atbilstoši teritorijām". Jautājumu gadījumā sazinieties ar NVD Zemgales nodaļu, tālr. 63027249, e-pasta adrese: zemgale@vmnvd.gov.lv.

 • No 2021. gada 1. janvāra ģimenes ārste Dagmāra Eglīte izbeidz līgumattiecības ar NVD. Ārstes pacientu sarakstā reģistrētās personas tiks pārreģistrētas pie ģimenes ārstes Ksenijas Konstantinovas, kas ir prakses darbības pamatteritorijas pārņēmēja. Prakses adrese Daugavas iela 88A, Skrīveri, Skrīveru novads, LV-5125, tālr. 65197868. Vienoties par reģistrāciju var arī ar citu ģimenes ārstu, kuram ir līgums ar valsti par primārās veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanu un apmaksu. Saraksts pieejams NVD tīmekļvietnes sadaļā "Veselības aprūpes pakalpojumi" - "Ģimenes ārsti" - "Ģimenes ārsti atbilstoši teritorijām". Jautājumu gadījumā sazinieties ar NVD Zemgales nodaļu, tālr. 63027249, e-pasta adrese: zemgale@vmnvd.gov.lv.

Sīkāka informācija NVD Zemgales nodaļā Jelgavā, Katoļu ielā 1-1, tālr. 63027249, e-pasts: zemgale@vmnvd.gov.lv.