2021. gada 1. jūnijā Latvijas Republikā darbību uzsāka digitālā Covid-19 sertifikāta tīmekļvietne www.covid19sertifikats.lv, kas nodrošina iedzīvotājiem piekļuvi saviem digitālajiem Covid-19 sertifikātiem. Sertifikāts ir apliecinājums tam, ka persona ir vakcinējusies pret Covid-19, veikusi Covid-19 analīzes, vai arī ir pārslimojusi Covid-19. Šobrīd ir pieejami šādi digitālie sertifikāti: sertifikāts par veikto vakcināciju pret Covid-19; sertifikāts par Covid-19 laboratorisko analīžu rezultātiem; sertifikāts par Covid-19 pārslimošanas faktu, ja iedzīvotājs ir pārslimojis Covid-19. 

Lai apskatītu savu digitālo Covid-19 sertifikātu, nepieciešams - tīmekļvietnē www.covid19sertifikats.lv nospiest pogu "Apskatīt savus sertifikātus", tad autentificēties ar kādu no drošas piekļuves līdzekļiem (internetbanka, eID karte, mobile ID) un sistēmā pieprasīt savus sertifikātus, tad tos apskatīt vai saglabāt (datorā, viedierīcē).

Aicinām izveidoto sertifikātu saglabāt savā viedierīcē vai izdrukāt papīra formātā! Uzrādot sertifikātu, papildus ir jāuzrāda arī sava pase vai personas apliecība.